events

Multidisciplinární klinika Regensburg Brothers of charity

Multidisciplinární klinika Regensburg Brothers of charity

Klinika Brothers of charity v Regensburgu je jedním z největších lékařských diagnostických středisek v Německu, obsahuje 28 oddělení a 12 výzkumných center.

Kardiologické oddělení

Přední odborníci z kliniky jsou mezinárodně uznávaní odborníci v oboru kardiologie a mají obrovské zkušenosti z vědeckých a praktických činností v rámci ČR a zahraničí. Klinika nabízí nejvyšší standardy kvality specializovaných služeb v oblasti medicíny, zejména laboratoř koronární angiografie a dilatace koronárních cév, která je vybavena moderním zařízením a umožňuje určovat diagnostiku a léčebné postupy na nejvyšší mezinárodní úrovni.

Na klinice probíhají následující postupy léčby:

Počáteční a hloubková diagnostika, léčba ischemické choroby srdeční, detekce porušení koronárního krevního průtoku v cévách;Široce používaná technika koronární angiografie katétru s rozšířením krevních cév a použítí srdečního stentu, což vede k trvalému zlepšení krevního toku;Počáteční a hloubková diagnostika a léčba srdeční arytmie;Doporučení léků, instalace kardiostimulátorů a defibrilátorů;Počáteční a hloubková diagnostika a léčba akutního a chronického srdečního selhání, včetně léčby na nemocničních lůžkách intenzivní péče a přípravy na translantaci srdce;Počáteční a hloubková diagnostika a léčba hypertenze, ischemická choroba dolních končetin a ateroskleróza.

Dětská urologie

Dětská urologie v Německu – je nebolestivé vyšetření vysoce kvalifikovanými odborníky, kteří stále pečují o malé pacienty. Na kliniku jsou přijímány děti do 14 let. Klinika zajišťuje následující léčbu:

Chirurgická léčba vrozených poruch struktury a funkce v močové a pohlavní soustavě (gidronifroza, uretrastenoza, porušení struktruy močového měchýře, močovodu a ventilů);Endoskopická a chirurgická reflexní léčba;Chirurgická léčba onemocnění vnějšího a vnitřního genitalu;Ultra přesná diagnóza a léčba ledvinových kamenů;Diagnostika a léčba neurogenních problémů vyprázdnění močového měchýře;Diagnostika a léčba dětské inkontinence;Příprava na transplantaci ledvin.

do_you_want_to_go_here?
excursions
transport: bus
350 €
transport: bus
160 €
transport: bus
245 €
newsletter_title